Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Užsienio reikalų ministerija atnaujino rekomendacijas vykstantiems į Tunisą, Portugalijos Madeiros ir Azorų salų regionus

Sukurta 2020.09.04 / Atnaujinta 2020.09.04 16:29

Užsienio reikalų ministerija, atsižvelgus į Lietuvos turizmo verslui reikšmingas valstybes bei jų regionus, atnaujino kelionių rekomendacijas vykstantiems organizuotomis turistų grupėmis tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais į Tunisą, Portugalijos Madeiros ir Azorų salų regionus.

Atkreipiame dėmesį, kad keliaujantys į šiuos regionus prisiima visą atsakomybę dėl galimų išlaidų, jei  būtų reikalingas specialus gydymas susirgus COVID-19 (koronaviruso infekcija) ir grįžimo į Lietuvą išlaidas. Įprastinės draudimo sąlygos šių išlaidų nedengia.

Plačiau su užsienio reikalų ministerijos teikiamomis rekomendacijomis galite susipažinti konsulinės informacijos tinklapyje  https://keliauk.urm.lt/lt/

Susijusios naujienos Visos naujienos »

Šiandien Užsienio reikalų ministras L.Linkevičius telekonferencijos būdu atsisveikino su kadenciją baigusia Portugalijos ambasadore Rita Laranjinha, rezidavusia Kopenhagoje.

Dvišaliai santykiai »
download.jpg

Birželio 10 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Nacionalinės dienos proga pasveikino Portugalijos užsienio reikalų ministrą Augusto Santosą Silvą.

Dvišaliai santykiai »

Užsienio reikalų ministerija kai kurioms Europos Sąjungos  valstybėms, Norvegijai, Islandijai ir Lichtenšteinui atšaukė aukščiausią perspėjimą „nevykti į užsienio valstybes“, tačiau specifiniai perspėjimai išlieka. Taip pat išlieka perspėjimas nevykti į Belgiją, Jungtinę  Karalystę, Švediją ir Portugaliją.

Konsulinės naujienos »

Gegužės 13 dieną ministras Linas Linkevičius telefonu kalbėjo su Portugalijos užsienio reikalų ministru Augustu Santosu Silva. Ministrai aptarė savo šalyse taikomas karantino priemones.

Dvišaliai santykiai »

Informuojame, kad kovo 16 dieną 8 valandą Varšuvos laiku (9 valandą Lietuvos laiku), skubi registracija, esantiems Vokietijos – Lenkijos pasienyje ar link jo važiuojantiems piliečiams, nutraukiama.

Konsulinės naujienos » Ministerijos naujienos » Atstovybių naujienos »