Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Turkijos žurnalistams pristatyta Lietuvos patirtis kovojant su dezinformacija

Sukurta 2020.02.26 / Atnaujinta 2020.02.26 11:46
   Turkijos žurnalistams pristatyta Lietuvos patirtis kovojant su dezinformacija
   Turkijos žurnalistams pristatyta Lietuvos patirtis kovojant su dezinformacija

   Vasario 25 dieną Ankaroje vyko Turkijos žurnalistų asociacijos organizuota diskusija apie dezinformaciją. Lietuvos ir Turkijos žurnalistai pasidalino savo patirtimi apie dezinformacijos ir klaidingų žinių plitimą bei būdais su tuo kovoti.

   Lietuvos ambasadorius Turkijoje Audrius Brūzga atkreipė dėmesį į svarų žiniasklaidos vaidmenį visuomenėje skleidžiant teisingą ir patikimą informaciją, ginančią demokratines, žodžio laisvės ir kitas vertybes. „Lietuva tiek viduje, tiek tarptautinėse organizacijose skiria didelį dėmesį žiniasklaidos ir išraiškos laisvės bei žurnalistų saugumo temoms“, – teigė ambasadorius.

   Žurnalistas Vaidas Saldžiūnas Turkijos žurnalistams pristatė patirtį kovojant su dezinformacija bei „Demaskuok.lt“ iniciatyvą.

   Renginį organizavo Lietuvos ambasada Turkijoje kartu su  Turkijos žurnalistų asociacija, įgyvendinančia europinį projektą „Žiniasklaidos tiltai tarp ES ir Turkijos“.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   foto01.jpg

   Lapkričio 26 dieną Lenkijos ir Lietuvos diplomatinės atstovybės Turkijoje paminėjo poeto, laisvės sekėjo, patrioto ir kosmopolitinio veikėjo Adomo Mickevičiaus 165-ąsias mirties metines.

   Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
   DSC_3425.jpg

   Lapkričio 12 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo aukšto lygio nuotoliniame vaizdo Strateginės komunikacijos ekspertų susitikime (Stratcom Summit), kurį rengė Prahoje įsikūręs analitinis centras „Europos vertybės“. Ministras pasisakė pagrindinėje susitikimo tematinėje diskusijoje apie Europos Sąjungos atsaką į priešiškas dezinformacijos atakas iš užsienio šalių.

   Ministerijos naujienos »
   Auswaertiges Amtphotothek - 2.jpg

   Rugpjūčio 27-28 dienomis Berlyne vykstančiame neformaliame Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų ministrų susitikime buvo aptartos ES ir Rusijos santykių perspektyvos bei būdai sumažinti įtampą rytinėje Viduržemio jūros dalyje.

   Daugiašaliai santykiai »

   Liepos 17 dieną, dėl padėties šiauriniame Armėnijos ir Azerbaidžano pasienyje, Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius telefonu kalbėjosi su Armėnijos užsienio reikalų ministru Zohrab Mnatsakanyan ir Azerbaidžano užsienio reikalų ministru Jeyhun Bayramov.

   Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »
   download (1).jpg

   Balandžio 23 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius su Jungtinių Amerikos Valstijų  ambasadoriumi Lietuvai Robertu S. Gilchristu vaizdo konferencijos metu aptarė dvišalį bendradarbiavimą atsakant į COVID-19 keliamus iššūkius. L. Linkevičius padėkojo už JAVparamą Lietuvai, įskaitant JAV Kariuomenės perduotas medicinos priemones.

   Dvišaliai santykiai »

   Kovo 5-6 dienomis  ministras Linas Linkevičius Zagrebe (Kroatijoje) dalyvaus neformaliame Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų ministrų susitikime (Gymnich) ir neeiliniame ES Užsienio reikalų tarybos posėdyje. Gymnich susitikime ministrai aptars ES politiką Rusijos ir Turkijos atžvilgiu. 

   Daugiašaliai santykiai »