Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Turkijos žurnalistams pristatyta Lietuvos patirtis kovojant su dezinformacija

Sukurta 2020.02.26 / Atnaujinta 2020.02.26 11:46
   Turkijos žurnalistams pristatyta Lietuvos patirtis kovojant su dezinformacija
   Turkijos žurnalistams pristatyta Lietuvos patirtis kovojant su dezinformacija

   Vasario 25 dieną Ankaroje vyko Turkijos žurnalistų asociacijos organizuota diskusija apie dezinformaciją. Lietuvos ir Turkijos žurnalistai pasidalino savo patirtimi apie dezinformacijos ir klaidingų žinių plitimą bei būdais su tuo kovoti.

   Lietuvos ambasadorius Turkijoje Audrius Brūzga atkreipė dėmesį į svarų žiniasklaidos vaidmenį visuomenėje skleidžiant teisingą ir patikimą informaciją, ginančią demokratines, žodžio laisvės ir kitas vertybes. „Lietuva tiek viduje, tiek tarptautinėse organizacijose skiria didelį dėmesį žiniasklaidos ir išraiškos laisvės bei žurnalistų saugumo temoms“, – teigė ambasadorius.

   Žurnalistas Vaidas Saldžiūnas Turkijos žurnalistams pristatė patirtį kovojant su dezinformacija bei „Demaskuok.lt“ iniciatyvą.

   Renginį organizavo Lietuvos ambasada Turkijoje kartu su  Turkijos žurnalistų asociacija, įgyvendinančia europinį projektą „Žiniasklaidos tiltai tarp ES ir Turkijos“.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Kovo 5-6 dienomis  ministras Linas Linkevičius Zagrebe (Kroatijoje) dalyvaus neformaliame Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų ministrų susitikime (Gymnich) ir neeiliniame ES Užsienio reikalų tarybos posėdyje. Gymnich susitikime ministrai aptars ES politiką Rusijos ir Turkijos atžvilgiu. 

   Daugiašaliai santykiai »
   DSC_5278.jpg

   Sausio 31 dieną ministras Linas Linkevičius susitiko su Turkijos prekybos ministre Ruhsar Pekcan. Susitikime aptarti dvišaliai ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo klausimai, galimybės stiprinti bendradarbiavimą aukštųjų technologijų ir gyvybės mokslų srityse.

   Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
   muge-.jpg

   Lietuvos ambasados Turkijoje kolektyvas kartu su lietuvių bendruomenės atstovais gruodžio 1 dieną Ankaroje dalyvavo tradicinėje kalėdinėje mugėje.

   Atstovybių naujienos »
   IMG_3064.JPG

   Lapkričio 21 dieną Lietuvos ambasada Turkijoje kartu su Turkijos kelionių agentūrų asociacija organizavo Lietuvos turizmo galimybių pristatymo renginį vietos turizmo įmonėms ir žiniasklaidai. Lietuvos pristatymo renginys buvo transliuojamas gyvai per Turkijos kelionių agentūrų asociacijos, turinčios apie 12 tūkst. narių, televiziją.

   Atstovybių naujienos »

   Spalio 14 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Europos  Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje Liuksemburge, kur diskutuota apie Turkijos veiksmus šiaurės rytų Sirijoje ir Turkijos vykdomus naftos ir dujų gavybos veiksmus išskirtinėje Kipro ekonominėje zonoje.

   Daugiašaliai santykiai »
   1_2.jpg

   Spalio 10-12 dienomis Ankaroje, Turkijoje, vyksta Lietuvos ambasadorių regioninis susitikimas, kuriame aptariama geopolitinė situacija Juodosios jūros regione, užsienio politikos įvykiai, vertinami Lietuvos interesai ir bendradarbiavimo galimybės šiame regione.

   Ministerijos naujienos »