Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Turkijoje pristatytos Lietuvos turizmo galimybės

Sukurta 2019.11.25 / Atnaujinta 2019.11.25 10:57
  Turkijoje pristatytos Lietuvos turizmo galimybės

  Lapkričio 21 dieną Lietuvos ambasada Turkijoje kartu su Turkijos kelionių agentūrų asociacija organizavo Lietuvos turizmo galimybių pristatymo renginį vietos turizmo įmonėms ir žiniasklaidai. Lietuvos pristatymo renginys buvo transliuojamas gyvai per Turkijos kelionių agentūrų asociacijos, turinčios apie 12 tūkst. narių, televiziją.

  Lietuvos ambasadorius Turkijoje Audrius Brūzga sveikinimo kalboje pasidžiaugė augančiais Lietuvos turistų srautais į Turkiją ir apgailestavo, kad į Lietuvą atvykstančių Turkijos turistų skaičius yra kur kas mažesnis. Pasak ambasadoriaus, šis renginys taip pat turėtų padėti Turkijos žmonėms atrasti Lietuvą.

  Stambule vykusiame renginyje Lietuvos ekonomikos ir inovacijų ministerijos atstovas Renaldas Čiužas ir Lietuvos turizmo rūmų prezidentė, Nacionalinės turizmo verslo asociacijos vadovė Žydrė Gavelienė pristatė šalies turizmo sektorių bei kelionių ir poilsio galimybes Lietuvoje. Renginio metu taip pat vyko Lietuvos ir Turkijos kelionių  agentūrų kontaktų mugė.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Kovo 5-6 dienomis  ministras Linas Linkevičius Zagrebe (Kroatijoje) dalyvaus neformaliame Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų ministrų susitikime (Gymnich) ir neeiliniame ES Užsienio reikalų tarybos posėdyje. Gymnich susitikime ministrai aptars ES politiką Rusijos ir Turkijos atžvilgiu. 

  Daugiašaliai santykiai »
  111.JPG

  Vasario 25 dieną Ankaroje vyko Turkijos žurnalistų asociacijos organizuota diskusija apie dezinformaciją. Lietuvos ir Turkijos žurnalistai pasidalino savo patirtimi apie dezinformacijos ir klaidingų žinių plitimą bei būdais su tuo kovoti.

  Atstovybių naujienos »
  DSC_5278.jpg

  Sausio 31 dieną ministras Linas Linkevičius susitiko su Turkijos prekybos ministre Ruhsar Pekcan. Susitikime aptarti dvišaliai ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo klausimai, galimybės stiprinti bendradarbiavimą aukštųjų technologijų ir gyvybės mokslų srityse.

  Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
  muge-.jpg

  Lietuvos ambasados Turkijoje kolektyvas kartu su lietuvių bendruomenės atstovais gruodžio 1 dieną Ankaroje dalyvavo tradicinėje kalėdinėje mugėje.

  Atstovybių naujienos »

  Spalio 14 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Europos  Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje Liuksemburge, kur diskutuota apie Turkijos veiksmus šiaurės rytų Sirijoje ir Turkijos vykdomus naftos ir dujų gavybos veiksmus išskirtinėje Kipro ekonominėje zonoje.

  Daugiašaliai santykiai »
  1_2.jpg

  Spalio 10-12 dienomis Ankaroje, Turkijoje, vyksta Lietuvos ambasadorių regioninis susitikimas, kuriame aptariama geopolitinė situacija Juodosios jūros regione, užsienio politikos įvykiai, vertinami Lietuvos interesai ir bendradarbiavimo galimybės šiame regione.

  Ministerijos naujienos »