Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Su Slovėnijos ambasadoriumi aptartos dvišalio bendradarbiavimo perspektyvos

Sukurta 2017.02.08 / Atnaujinta 2017.02.08 14:44
  Su Slovėnijos ambasadoriumi aptartos dvišalio bendradarbiavimo perspektyvos

  Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas vasario 8 dieną susitiko su Varšuvoje reziduojančiu Slovėnijos Respublikos ambasadoriumi Lietuvai Robertu Krmelj. Susitikimo metu aptartos dvišalio politinio, ekonominio ir kultūrinio bendradarbiavimo stiprinimo galimybės, kiti aktualūs klausimai.

  „Slovėnija ir Lietuva – ES ir NATO narės, bendramintės daugeliu svarbių užsienio politikos klausimų, neseniai pažymėjusios diplomatinių santykių 25-metį“, – teigė viceministras. „Tikimės, kad šiais metais, Vilniuje atsidarius Slovėnijos garbės konsulatui, dvišaliai ryšiai dar labiau plėsis, santykius gilins planuojami dvišaliai vizitai ir konsultacijos.“  

  Susitikimo metu abi pusės pažymėjo, kad svarbu ieškoti naujų ekonominio bendradarbiavimo sričių ir galimybių, siekti labiau išnaudoti potencialą prekybos ir turizmo srityse.

  Lietuva ir Slovėnija diplomatinius santykius užmezgė 1991 m. lapkričio 22 d.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Slovenija6.jpg

  Lietuvos užsienio reikalų ministras L. Linkevičius birželio 25 d. sveikindamas Slovėnijos užsienio reikalų ministrą Karl Erjavec Valstybės dienos proga palinkėjo gerovės ir klestėjimo visai šaliai bei jos žmonėms.

  Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
  tomas_razmus-5.jpg

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 16 dieną susitiko su Lietuvoje viešinčiu Slovėnijos Nacionalinės Asamblėjos pirmininku Milanu Brglezu ir jo vadovaujama delegacija. Susitikimo metu aptartos dvišalio politinio, ekonominio bendradarbiavimo stiprinimo galimybės, aktualiausi Europos Sąjungos ir NATO darbotvarkės klausimai.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata