Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras susitiko su Užsienio lietuvių studentų klubo atstovais

Sukurta 2017.05.04 / Atnaujinta 2017.05.04 12:20
  Ministras susitiko su Užsienio lietuvių studentų klubo atstovais

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 3 dieną susitiko su Užsienio lietuvių studentų klubo atstovais. Susitikime dalyvavo 10 įvairiose Lietuvos aukštosiose mokyklose studijuojančių lietuvių kilmės jaunuolių iš 6 užsienio šalių – Baltarusijos, Lenkijos, Moldovos, Rusijos, Latvijos ir Urugvajaus.

  Ministras pasidžiaugė užsienio lietuvių jaunimo iniciatyvumu ir aktyvumu, Užsienio lietuvių studentų klubo veikla, prisidedančia prie lietuvybės puoselėjimo. Studentai domėjosi URM veiklos prioritetais, galimu ministerijos ir klubo bendradarbiavimu, aptarė dvigubos pilietybės klausimą, kitas Lietuvos aktualijas.

  Užsienio lietuvių studentų klubas  – 2006 m. įsteigta organizacija, vienijanti lietuvių kilmės jaunimą, studijuojantį Lietuvos aukštosiose mokyklose.  Klubas jungia apie 120 lietuvių kilmės studentų. Šiuo metu Lietuvoje studijuoja apie 300 lietuvių kilmės jaunuolių iš įvairių užsienio šalių, daugiausia iš Baltarusijos, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Jungtinės Karalystės. Klubo nariai aktyviai organizuoja ir dalyvauja Lietuvoje vykstančiose mentorystės programose, kultūriniame ir visuomeniniame gyvenime.

  Daugiau nuotraukų rasite čia.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  su svietimo ministru.jpg

  Gruodžio pradžioje Airijos švietimo ministro Richard Bruton pristatytoje naujoje Airijos užsienio kalbų mokymo strategijoje 2017-2026 metams ir jos įgyvendinimo plane lietuvių kalba paskelbta viena iš 4 prioritetinių užsienio kalbų bendrojo lavinimo mokyklose.

  Atstovybių naujienos »
  IMG_0278.JPG

  Gruodžio 2 dieną Šveicarijos sostinėje Berne vyko Lietuvos Respublikos ambasados Šveicarijos Konfederacijoje organizuota jaunųjų mokslininkų konferencija.

  Atstovybių naujienos »
  DSC_0553.jpg

  Lapkričio 18 dieną Lietuvos ambasados Ankaroje iniciatyva įvyko pirmasis istorinis Turkijos lietuvių sąskrydis, kuriame dalyvavo apie 70 skirtinguose Turkijos regionuose (Ankaroje, Stambule, Izmire, Alanijoje, Antalijoje) gyvenančių lietuvių ir jų šeimos narių, užsienio reikalų viceministras Dairus Skusevičius ir kiti svečiai iš Lietuvos. Sąskrydžio dalyvius pasveikino Lietuvos ambasadorius Turkijoje Audrius Brūzga.

  Atstovybių naujienos »
  1118cikaga4.jpg

  Lapkričio 18 dieną Lietuvos ambasadorius Rolandas Kriščiūnas dalyvavo Balzeko lietuvių kultūros muziejaus „Metų žmogaus“ apdovanojimo įteikimo ceremonijoje Čikagoje. Šis garbingas apdovanojimas buvo įteiktas lietuvių meno ansamblio „Dainava“ vadovui Dariui Polikaičiui už ženklų jo indėlį į lietuvių tautos bei kultūros puoselėjimą.

  Atstovybių naujienos »
  tomas razmus-6248.JPG

  Šiandien Užsienio reikalų ministerijoje prasidėjo užsienio lietuvių organizacijų viešųjų ryšių seminaras, į kurį susirinko 64 užsienio lietuvių organizacijų atstovai iš 32 pasaulio šalių.

  Užsienio lietuviai »
  FullSizeRender.jpg

  Spalio 21 dieną Vašingtone įvyko tradicinis Lietuvos Respublikos ambasados JAV ir Šiaurės Amerikos lietuvių fizinio auklėjimo ir sporto sąjungos organizuojamas krepšinio turnyras Ambasadoriaus taurei laimėti.

  Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »

  Naujienlaiškio prenumerata