Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

JAV padėkojo Lietuvai už nuoseklų vertybinių pozicijų laikymąsi tarptautinėje arenoje

Sukurta 2020.09.18 / Atnaujinta 2020.09.18 09:18
  JAV padėkojo Lietuvai už nuoseklų vertybinių pozicijų laikymąsi tarptautinėje arenoje

  Rugsėjo 17 dieną Vašingtone (JAV) vizitą tęsiantis Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su JAV prezidento nacionalinio saugumo patarėju Robertu O’Brienu.

  „JAV prezidento vardu Lietuvai perduota padėka už nuoseklų vertybinių pozicijų laikymąsi tarptautinėje arenoje. Taip pat padėkota už patikimą partnerystę, įsipareigojimų vykdymą didinant gynybos finansavimą, pastangas, siekiant energetinės nepriklausomybės. Mes ir toliau tikimės išlaikyti  Jungtinių Valstijų dėmesį Lietuvai ir visam regionui bei vertiname JAV karių buvimą šalyje”, - sakė ministras.

  Susitikime taip pat buvo aptarta situacija Baltarusijoje. Anot ministro, buvo kalbama apie bendrą reakciją ir sankcijas, kurias JAV ketina įvesti koordinuojantis su Europos Sąjunga.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_9321.jpg

  Rugsėjo 25 dieną Užsienio reikalų ministerijos atstovai su JAV Valstybės departamento sekretoriaus padėjėjo pavaduotoju Europai Georgu P. Kentu aptarė situaciją Baltarusijoje ir regione, paramos Baltarusijos pilietinei visuomenei galimybes, kitus aktualius Lietuvos ir JAV santykių bei tarptautinio saugumo politikos klausimus.

  Dvišaliai santykiai »
  DSC_0903.jpg

  Rugsėjo 21 dieną užsienio reikalų viceministras Dalius Čekuolis su JAV Valstybės departamento koordinatoriumi kovai su terorizmu  Nathanu A. Salesu aptarė kovą su tarptautiniu terorizmu, sankcijas su „Hezbollah“ siejamiems asmenims, situaciją Baltarusijoje ir regione, aktualius Lietuvos ir JAV santykių bei tarptautinio saugumo politikos klausimus.

  Dvišaliai santykiai »
  IMG_6752-2.jpg

  Rugsėjo 17 dieną Vašingtone (JAV) su vizitu besilankantis Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Energetikos sekretoriaus pavaduotoju Marku Menezesu.

  Dvišaliai santykiai »
  50350561342_b919b593d7_k.jpg

  Rugsėjo 16 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su JAV valstybės sekretoriumi Mike‘u Pompeo. Susitikime aptarta situacija Baltarusijoje ir regione, aktualūs dvišaliai ir daugiašaliai Lietuvos ir JAV santykių bei tarptautinio saugumo politikos klausimai.

  Dvišaliai santykiai »

  Rugsėjo 15 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius išvyko į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV), kur Vašingtone susitiks su aukštais Baltųjų rūmų ir kitais pareigūnais.  

  Dvišaliai santykiai »

  Rugpjūčio 31 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius su Jungtinių Amerikos Valstijų Atstovų rūmų Užsienio reikalų komiteto pirmininku Eliotu L. Engeliu telefonu aptarė situaciją Baltarusijoje, Ukrainoje bei santykius su Rusija.

  Dvišaliai santykiai »