Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Aptartos Lietuvos ir Kroatijos bendradarbiavimo stiprinimo galimybės

Sukurta 2017.02.08 / Atnaujinta 2017.02.08 16:40
  Aptartos Lietuvos ir Kroatijos bendradarbiavimo stiprinimo galimybės

  Vasario 8 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su Kroatijos ambasados Lietuvoje laikinuoju reikalų patikėtiniu Krešimiru Kedmenecu. Susitikimo dalyviai aptarė Lietuvos ir Kroatijos politinius ir ekonominius santykius, bendradarbiavimą ir pozicijas aktualiais užsienio politikos klausimais.

  „Kroatija – svarbi ir patikima Lietuvos partnerė, su kuria nuosekliai ir vieningai dirbame ES ir tarptautinėse organizacijose. Itin vertiname Kroatijos sprendimą atsiųsti karius į NATO priešakinių pajėgų batalioną Lietuvoje 2018 metais“, – sakė viceministras.

  Susitikimo metu taip pat aptarta bendradarbiavimo ekonomikos ir turizmo srityse skatinimo svarba bei galimybės Lietuvai ir Kroatijai dalyvauti bendruose ES Dvynių projektuose, perduodant patirtį Vakarų Balkanų šalims.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Kroatija2.jpg

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 25 dieną pasveikino Kroatijos užsienio reikalų ministrę Mariją Pejčinović Burić ir visus Kroatijos žmones, švenčiančius Valstybės dieną.

  Dvišaliai santykiai »
  DSC_0053.jpg

  Kovo 13 dieną Lietuvos Respublikos ambasados Austrijos Respublikoje Zagrebo skyrius iškilmingu renginiu paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

  Atstovybių naujienos »
  kariai 6.JPG

  Lapkričio 24 dieną iš Kroatijos Petrinja mieste įsikūrusios karinės bazės į Lietuvą išvyko pirmasis Kroatijos karinių pajėgų kontingentas, kuris prisijungs prie Vokietijos vadovaujamų NATO priešakinių pajėgų.

  NATO ir tarptautinis saugumas » Atstovybių naujienos »
  20171020_121015.JPG

  Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centras Kroatijoje pradėjo įgyvendinti Europos Sąjungos Dvynių programos projektą „Kroatijos vidaus reikalų ministerijos gebėjimų organizuoti automatinį apsikeitimą DNR ir daktiloskopiniais duomenimis stiprinimas“.

  Atstovybių naujienos »
  0915ziugzda.JPG

  Rugsėjo 12-14 dienomis Kroatijos mieste Pazine vykusio vaikų knygos festivalio metu Lietuvos ambasados Austrijoje ir jos Zagrebo skyriaus pagalba buvo surengta  žymaus lietuvių vaikų literatūros rašytojo ir iliustruotojo Kęstučio Kasparavičiaus paroda.

  Atstovybių naujienos »

  Rugpjūčio 30 dieną Lietuvos kriminalinės policijos biuro ir Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos ekspertai baigė įgyvendinti dar vieną svarbų Europos Sąjungos Dvynių programos projektą „Nacionalinės policijos tarnybos kovos su korupcija ir organizuotu nusikalstamumu administracinių ir operacinių pajėgumų stiprinimas Kroatijoje“.

  Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »

  Naujienlaiškio prenumerata