Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Ambasadorė I. Stanytė-Toločkienė susitiko su Armėnijos gynybos ministru

Sukurta 2019.10.16 / Atnaujinta 2019.10.16 10:19
   Ambasadorė I. Stanytė-Toločkienė susitiko su Armėnijos gynybos ministru
   Ambasadorė I. Stanytė-Toločkienė susitiko su Armėnijos gynybos ministru
   Ambasadorė I. Stanytė-Toločkienė susitiko su Armėnijos gynybos ministru

   Spalio 15 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitiko su Armėnijos Gynybos ministru Davidu Tonoyanu. Susitikimo metu ambasadorė pažymėjo, kad Lietuva suinteresuota stiprinti santykius su Armėnija, remia demokratinių reformų įgyvendinimą, yra pasirengusi dalintis gerąja patirtimi įvairiose srityse.

   Kalbant apie Lietuvos ir Armėnijos ryšius gynybos ir saugumo srityje, akcentuotas ilgametis pozityvus bendradarbiavimas tiek dvišaliame, tiek daugiašaliuose Europos Sąjungos ir NATO formatuose. Atskirai išskirtas bendradarbiavimas tokiose srityse kaip karo medicina, puskarininkių rengimas, anglų kalbos mokymai, aptartas šiuo metu vykstantis struktūruotų konsultacijų dėl tolesnių ilgalaikių Rytų partnerystės tikslų procesas bei galimybė stiprinti saugumo dimensiją šios politikos rėmuose.

   Susitikime taip pat dalyvavo naujai paskirtas, Sakartvele reziduojantis Lietuvos gynybos atašė Armėnijai, plk. ltn. Nerijus Tamošaitis.

   Armėnijos Gynybos ministras D. Tonoyanas išreiškė norą toliau stiprinti bendradarbiavimą su Lietuva, pabrėžė reguliaraus abiejų šalių gynybos ministrų dialogo svarbą, interesą dalyvauti ES misijose ir operacijose bei glaudesnio regioninio bendradarbiavimo poreikį.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   IMG_20191116_222739.jpg

   Antrus metus Armėnijoje organizuojamame Europos kino festivalyje šiemet Lietuva pristatė du lietuvių režisierių filmus – Karolio Kaupinio „Nova Lituania” ir Mariaus Markevičiaus „Tarp pilkų debesų”.

   Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
   1572958658_3025514.jpg

   Lapkričio 5 dieną Nacionaliniame Armėnijos architektūros ir statybos universitete buvo įteikta trečioji Jurgio Baltrušaičio jaunesniojo vardo premija.

   Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
   1.jpg

   Spalio 30 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė su Armėnijos ministru Pirmininku Nikolu Pashinyanu aptarė Lietuvos ir Armėnijos santykių politinę ir ekonominę darbotvarkę, bendradarbiavimą Rytų partnerystės rėmuose, pasikeitė nuomonėmis dėl Kalnų Karabacho konflikto sprendimo.

   Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »
   Dalyviai 2.jpg

   Spalio 22 dieną Lietuvos ambasada Armėnijoje dalyvavo projekto „Vieningas Sisiano regiono medaus prekės ženklas“ baigiamajame renginyje. Tikimasi, kad projekto metu sukurtas prekės ženklas padės regiono bitininkams pasiekti pirkėjus Armėnijoje.

   Atstovybių naujienos » Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »
   photo_Territorial Adm1.jpg

   Spalio 18 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitiko su Armėnijos Teritorinio administravimo ir infrastruktūros ministru Surenu Papikyanu. 

   Dvišaliai santykiai »
   LT-AM.JPG

   Rugsėjo 21 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Armėnijos užsienio reikalų ministrą Zohrabą Mnatsakanyaną Nepriklausomybės dienos proga.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata