Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Aktuali informacija apie grįžimą į Lietuvą | Kovo 19 d.

Sukurta 2020.03.19 / Atnaujinta 2020.03.22 19:01
  Aktuali informacija apie grįžimą į Lietuvą | Kovo 19 d.

  Pateikiame aktualiausią informaciją apie galimybes sugrįžti į Lietuvą, atsižvelgiant į situacijas valstybėse

  BALIS

  DANIJA

  JUNGTINĖ KARALYSTĖ
  LONDONAS

  PRANCŪZIJA

  TURKIJA

  NYDERLANDAI

  LENKIJA

  PORTUGALIJA

  VIETNAMAS

  TAILANDAS

  SVARBU!

  Čia pateikiama informacija apie (1) Lietuvos Vyriausybės organizuojamus skrydžius Lietuvos piliečiams ir apklausos dėl tokių skrydžių poreikio (nesurinkus reikalingo žmonių skaičiaus, užsakomasis skrydis neorganizuojamas), taip pat informacija apie (2) Latvijos Vyriausybės organizuojamus skrydžius Baltijos šalių valstybių piliečiams, (3) mūsų duomenimis tebevykstančius reguliarius komercinius skrydžius ir (4) galimybes pasiekti Lietuvą antžeminio transporto priemonėmis.

  Atkreipiame dėmesį, kad dėl COVID-19 pandemijos  situacija pasaulyje keičiasi, vis daugiau valstybių uždaro savo sienas, atšaukiami skrydžiai, keičiasi judėjimo antžeminiu transportu galimybės, todėl mūsų pateikiama informacija apie komercinius skrydžius ar galimybes keliauti komerciniu antžeminiu transportu yra tik rekomendacinio pobūdžio. Patariame planuojant keliones visada atidžiai tikrinti oro linijų, keltų, traukinių ir kt. transporto priemonių operatorių informaciją realiuoju laiku.

   


   

  BALIS

  Vykdoma apklausa dėl užsakomojo skrydžio BALIS - VILNIUS organizavimo

  Siekiant padėti Balyje įstrigusiems lietuviams, kovo 23 d. kelionių operatorius Kidy Tour planuoja užsakomąjį skrydį Balis – Vilnius, aviakompanijos Avion Express lėktuvais.

  • Preliminarus skrydžių laikas iš Balio (Ngurah Rai) oro uosto kovo 23 d. ryte, numatomas atvykimas į Vilnių - kovo 24 d.
  • Kaina: 995 EUR/asm.
  • Norintys kviečiami iki kovo 21 d. 18 val. užpildyti anketą: https://www.kidytour.lt/skrydis-balis-vilnius

  Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 

  -    Jolita +370 5 207 8070, [email protected].

  -    Kristina +370 6 394 4095, [email protected].

   


   

  DANIJA

  DAT organizuoja vienos krypties skrydį iš Esbjergo į Kauną, Lietuvą per Kopenhagą Lietuvos piliečiams.

  Siekiant padėti Danijoje likusiems Lietuvos piliečiams, kovo 20d., 18:00 val. Danijos laiku, DAT skraidina ATR lėktuvą iš Esbjergo į Kauno Karmėlavos oro uostą. Kadangi daugelis Kopenhagos lietuvių taip pat laukia skrydžio į Kauną, DAT taip pat nusileis Kopenhagos oro uoste.

  • Išvykimas iš Esbjergo - kovo 20 d., 18:00 val. Danijos laiku.
  • Išvykimo iš Kopenhagos laikas – 19:15 val. Danijos laiku. Atvykimas į Kauną – 22:10 val., Lietuvos laiku.
  • Kaina: 299 EUR/asm.
  • Bilietus galima įsigyti svetainėje www.dat.dk

  Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis:

  -     +45 76 92 30 40

  -     [email protected]

   


   

  JUNGTINĖ KARALYSTĖ

  LONDONAS - IŠPARDUOTA

  Siekiant padėti Jungtinėje Karalystėje įstrigusiems lietuviams, kovo 21 d. Kidy Tour organizuoja užsakomąjį skrydį Londonas - VIlnius.

  • Numatomas skrydžio laikas - kovo 21 d. iš Londono Stansted oro uosto 19:00 val. vietos laiku. Atvykimas į Vilnių planuojamas 23:40 val. vietos laiku.
  • Kaina: 275 eur/asm.
  • Norinčius kviečiame registruotis: https://www.kidytour.lt/skrydis-londonas-vilnius

   

  Dėl didelio susidomėjimo kovo 23 d. planuojamas papildomas užsakomasis skrydis Londonas – Vilnius, aviakompanijos Smartlynx lėktuvu, plačiau https://www.kidytour.lt/backhome

   


   

  PRACŪZIJA

  Siekiant padėti Prancūzijoje įstrigusiems lietuviams, kovo 21 d. organizuojami tiesioginiai skrydžiai iš Paryžiaus Bovė oro uosto į Vilnių aviakompanijos Avion Express lėktuvais.

  • Numatomas skrydžio laikas - kovo 21 d. 10:30 val. vietos laiku iš Paryžiaus Buvė oro uosto
  • Skrydžio numeris: X99005
  • Norinčius grįžti iš Prancūzijos į Lietuvą prašome kuo skubiau TIESIOGIAI susisiekti su aviakompanija Kidy Tour

  -    Jolita +370 5 207 8070[email protected].

  -    Kristina +370 6 394 4095[email protected].

   


   

  TURKIJA

  Turkijos Oro Linijos (Turkish Airlines) skraidins paskutinį skrydį iš Stambulo į Vilnių kovo 24 d.

  Kovo 19, 20, 22 ir 23 dienomis kasdien vyks po vieną skrydį; kovo 21 dieną yra suplanuoti du skrydžiai iš Stambulo į Vilnių.

  • Paskutinio skrydžio numatomi išvykimo laikai: kovo 24 d. 16:05 val. vietos laiku iš Stambulo į Vilnių; kovo 24 d. 18:45 val. vietos laiku iš Vilniaus į Stambulą;
  • Daugiau informacijos: https://bit.ly/3a86ENy

   


   

  NYDERLANDAI

  Lietuviams, norintiems sugrįžti iš Nyderlandų, organizuojamas papildomas skrydis kovo 23 d. iš Amsterdamo į Vilnių.

  • Skrydis numatomas: kovo 23 d. 16:25 val. vietos laiku iš Amsterdamo oro uosto į Vilnių;
  • Bilietus galima įsigyti čia: https://bit.ly/3a4kMaE
  • Tam, kad Tez Tour Lietuva galėtų įvertinti realų skrydžio poreikį, prašome visų pageidaujančių užpildyti šią anketą: http://bit.do/fCVZk iki kovo 22 dienos 23:59 val.

   


   

  LENKIJA

  Lietuviams, įstrigusiems ar atkeliaujantiems į Lenkiją iki kovo 20 d. planuojamas skrydis 22 val. vietos laiku iš Varšuvos į Vilnių.

   


   

  PORTUGALIJA

  Skelbiami papildomi skrydžiai Lietuvos piliečiams, įstrigusiems Portugalijoje.

  Lisabona - Varšuva - Vilnius

  SVARBU! Pasirinkę skrydį per Varšuvą būtinai nedelsiant informuokite LR atstovybę Londone el. paštu: [email protected]

  REGISTRACIJA AMBASADOJE YRA BŪTINA IR TAI ATLIKTI REIKĖTŲ KUO SKUBIAU

  Lisabona - Paryžius - Vilnius

  • Skrydis numatomas: kovo 20 d. 6:25 val. (RYANAIR); 12:15 val. (EASYJET); 17:00 val. (EASYJET) vietos laiku iš Lisabonos į Paryžių; kovo 21 d. 10:30 val. vietos laiku iš Paryžiaus į Vilnių;
  • Bilietus galima įsigyti: https://www.easyjet.com/enhttps://www.ryanair.com/gb/en;
  • Dėl bilietų Paryžius - Vilnius reikėtų tiesiogiai susisiekti su Kidy Tour kompanija:

  -    Jolita +370 5 207 8070[email protected].

  -    Kristina +370 6 394 4095[email protected].

  SVARBU! EASYJET skrenda į Paryžiaus CDG oro uostą, o lėktuvas į Vilnių išskrenda iš Buvė oro uosto. Informaciją apie pervažiavimus rasite čia: https://bit.ly/2U31lJF

  Lisabona - Amsterdamas - Vilnius

   


   

  VIETNAMAS / TAILANDAS

  Lietuvos piliečiams, įstrigusiems Vietname ir Tailande, organizuojamas užsakomasis skrydis Bamboo avialinijų reisu Hošiminas - Bankokas - Kaunas.

  • Pageidaujančius pasinaudoti šia galimybe sugrįžti į Lietuvą, prašome registruotis: https://www.vietnamballoons.com/book-online
  • Skrydžio kainos: Ekonominė klasė: 999 eurų EUR/asm.(254 vietos); Verslo klasė: 2,499 EUR/asm. (28 vietos)

  Keleivių surinkimo vieta Hošimine: 7 aukštas. Số 104 đường Mai Thị Lựu. P Đa Kao. Quận 1, kontaktinis asmuo Sang Huynh, tel. +84 903922551 , el. paštas: [email protected]

  Keleivių surinkimo vieta Bankoke: Sao Mai restaurant (Saimai branch) 7/9 (In front of Saimai 56/1), Saimai rd., Saimai, BKK, kontaktinis asmuo: Khun Yhee arba Khun May, tel. +66 (0) 924946491, el. paštas : [email protected]

  Iš surinkimo punktų keleiviai bus vežami autobusais į oro uostus Hošimine ir Bankoke arba galės į oro uostą atvykti patys.

  Užsiregistravę keleiviai bus informuoti apie tikslų išvykimo iš surinkimo punktų Hošimine ir Bankoke laiką.

  Dėl papildomos informacijos galima kreiptis į Lietuvos garbės konsulatą Hošimine, darbo valandomis nuo 08:00 iki 17:30  telefonu +84 984985911 ir el. paštu [email protected] ir LR ambasadą Pekine el. paštu: [email protected] ; [email protected];

   


   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  DSC_7961.jpg

  Birželio 2 dieną viceministras Neris Germanas dalyvavo tarptautinėje Saudo Arabijos ir Jungtinių Tautų (JT) surengtoje donorų Jemenui vaizdo konferencijoje, kurioje paskelbė apie Lietuvos sprendimą šiai šaliai skirti 100 tūkst. eurų humanitarinei pagalbai. Parama bus pervesta į Jungtinių Tautų humanitarinės pagalbos Jemenui fondą.

  Daugiašaliai santykiai »
  pelesa.jpg

  Lietuvos ambasada Baltarusijoje, siekdama apsaugoti labiausiai pažeidžiamus lietuvių bendruomenių Baltarusijoje atstovus nuo COVID-19 protrūkio, inicijavo paramos projektą, kurio metu lietuvių bendruomenėms Gervėčiuose ir Pelesoje buvo perduotos būtiniausios asmens apsaugos priemonės (veido kaukės bei dezinfekcinis skystis).

  Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »

  Užsienio reikalų ministerija kai kurioms Europos Sąjungos  valstybėms, Norvegijai, Islandijai ir Lichtenšteinui atšaukė aukščiausią perspėjimą „nevykti į užsienio valstybes“, tačiau specifiniai perspėjimai išlieka. Taip pat išlieka perspėjimas nevykti į Belgiją, Jungtinę  Karalystę, Švediją ir Portugaliją.

  Konsulinės naujienos »
  DSC_5652.jpg

  Gegužės 29 dieną nuotoliniame posėdyje Lietuvos Respublikos Vyriausybės komisija – Ekonominės diplomatijos taryba (EDT) diskutavo apie COVID-19 pandemijos poveikį Lietuvos ekonomikai ir prekybai bei šiame kontekste svarbius ekonominės diplomatijos strateginių krypčių ir atstovavimo plėtros klausimus.

  Ekonominiai santykiai »
  download.jpg

  Gegužės 27 dieną Lietuvos ambasadorius Indijoje Julius Pranevičius pasirašė susitarimą su Butano nevyriausybine organizacija „Zamin Friends Forever” dėl paramos skyrimo veido kaukių gamybai. Projektu Lietuva prisidės prie kitų Europos šalių pagalbos remiant Butano Karalystės pastangas kontroliuoti Covid-19 plitimą šalyje.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »

  Gegužės 27 dieną Vyriausybė pritarė Užsienio reikalų ministerijos siūlymui atnaujinti oro susisiekimą tarp Lietuvos ir Vokietijos bei Nyderlandų Karalystės.

  Konsulinės naujienos »