Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Prasidėjo Interreg Europe programos kvietimas teikti projektų paraiškas

Sukurta 2017.03.03 / Atnaujinta 2017.03.03 11:03

Tarpregioninio bendradarbiavimo Interreg Europe programa paskelbė 3-iąjį kvietimą teikti projektų paraiškas. Būsimųjų projektų paraiškas galima teikti š. m. kovo 1 d. – birželio 30 d.

Projektų partneriai yra kviečiami užsukti į programos tinklapį adresu www.interregeurope.eu/discover-projects ir pasitikrinti savo idėjos inovatyvumą: apžvelgti jau įgyvendinamus projektus ir savo projekto paraiškoje pagrįsti, kuo būsimo projekto veiklos skiriasi nuo jau įgyvendinamų projektų veiklų. Atkreiptinas dėmesys, jog ypatingai laukiamos projektų paraiškos pagal šiuos programos prioritetus: MVĮ konkurencingumo didinimas, Anglies dioksido kiekį mažiančių technologijų skatinimas ir Aplinkos ir išteklių ektyvus naudojimas. Pagal populiariausią prioritetą Moksliniai tyrimai, technologinė plėtra ir inovacijos jau išdalinta apie 75 proc. projektams finansuoti skirtų programos lėšų.

Interreg Europe programos atstovai siūlo įvairią pagalbą partneriams rengiant ir teikiant projektų paraiškas, konsultuoja projektų paraiškų ruošimo ir talpinimo programos sistemoje klausimais tiesioginės konsultacijos internetu metu.

Daugiau informacijos apie kvietimą, paraiškos formą ir papildomus dokumentus galima rasti adresu www.interregeurope.eu/projects/apply-for-funding/.

Naujienlaiškio prenumerata