Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Kviečiame į seminarą „ES Baltijos jūros regiono strategija ir jos galimybės vietos veiklos grupėms“

Sukurta 2018.05.21 / Atnaujinta 2018.05.21 10:13

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti seminare-konferencijoje ,,ES Baltijos jūros regiono strategija ir jos galimybės vietos veiklos grupėms“,  kuri vyks 2018 m. gegužės 28 d. Saugomų teritorijų Nacionaliniame lankytojų centre (toliau – lankytojų centras), esančiame Antakalnio g. 25, Vilniuje.

Renginio tikslas – artimiau susipažinti su ES Baltijos jūros regiono strategija, darniu vystymųsi ir bioekonomika. Tikimės, kad gauta informacija suteiks naujų žinių, idėjų LEADER bendradarbiavimo projektams, o tuo pačiu ir sėkmingam vietos plėtros strategijų įgyvendinimui.

Renginys prasidės nuo pažintinės ekskursijos po lankytojų centrą, kuri nuteiks mus bendram darbui ir diskusijoms.

Renginyje dalyvaus vietos veiklos grupių, mokslo institucijų, Aplinkos, Užsienio ir Žemės ūkio ministerijų atstovai bei kiti ES Baltijos jūros regiono strategija besidomintys bendraminčiai.

Prašome Jūsų ne vėliau kaip iki š. m. gegužės 23 d. (trečiadienio) į renginį. Registracija vykdoma tik el. būdu. Tikimasi, jog renginyje dalyvaus iki 50 dalyvių.

Kilus klausimams, kreipkitės į Jolantą Vaičiūnienę el. paštu [email protected] arba tel. (8 5) 239 1276.

Nuoroda į registraciją: http://www.kaimotinklas.lt/lt/lkt-informuoja/registracija-i-es-baltijos-juros-regiono-strategijos-seminara.

PRIDEDAMA. Preliminari renginio darbotvarkė.

Naujienlaiškio prenumerata