Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Rodyti nuo iki
Archyvas »

Į Baltijos jūros regiono strategijos veiksmų planą, atnaujintą 2017 m. kovo mėnesį, atsižvelgus į naujas ES aktualijas, buvo įtraukta nauja veikla, skirta pabėgėlių ir migrantų integracijai regiono valstybėse. Ši veikla priskirtina ESBJRS Švietimo politikos sričiai. Šios srities specialistai organizuoja renginius, skirtus pasidalinti patirtimi bei sėkmingiausiai vykdomais projektais.

39996561824_822b922b69_k.jpg

Vilniaus prekybos pramonės ir amatų rūmai  kartu su LR Užsienio reikalų ministerija surengė seminarą – diskusiją apie Europos Sąjungos Baltijos jūros regiono strategijos (BJRS) įgyvendinimo bei komunikavimo klausimus ir jų svarbą. Ši makro - regioninė strategija skirta bendriems regiono gerovės, susisiekimo, ekologijos ir saugumo iššūkiams spręsti. Daugiau informacijos rasite čia.

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kartu su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais š.m. kovo 9 dieną organizuoja seminarą „Baltijos jūros regiono strategija Lietuvoje: sava ar svetima?“

Išsamią seminaro programą rasite ir registruotis į renginį galite Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų interneto svetainėje.: http://www.cci.lt/produktas/baltijos-juros-regiono-strategija-lietuvoje-sava-ar-svetima/ 

Daugiau informacijos suteiks Aistė Litvinaitė, tel. 8 678 83984, el. paštu: [email protected]

ES Baltijos jūros regiono strategija »

EK Regioninės ir miestų politikos generalinis direktoratas  parengė naują  informacinę medžiagą apie ES makroregionines strategijas. Ji yra paskelbta čia.

Informacijos suvestinę galima rasti čia. Vėliau ši informacija bus prieinama visomis strategijų kalbomis.

Interreg Baltic Sea Region programa paskelbė kvietimą teikti paraiškas projektams finansuoti pagal priemonę, skirtą paramai ES BJRS Politikos sričių ir Horizontalių  veiksmų koordinatoriams. Būsimųjų projektų paraiškas galima teikti nuo 2017 m. lapkričio 1 d. iki 2018 m. kovo 21 d.                                                                                                                                    

Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata