Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

SVARBI INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS Į AUSTRIJĄ

Sukurta 2021.01.14 / Atnaujinta 2021.01.14 19:58
  SVARBI INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS Į AUSTRIJĄ

  Nuo sausio 15 d. visi asmenys, atvykstantys į Austriją, turi iš anksto registruotis. Elektroninės registracijos nuoroda: https://www.oesterreich.gv.at/en/themen/coronavirus_in_oesterreich/pre-travel-clearance.html

  Užsiregistravus bus sugeneruotas automatinis patvirtinimas, kurį atvykstant būtina pateikti elektroniniu būdu arba išspausdintą.

  Atvykstant į Austriją iš epidemiologiškai nesaugios šalies (Lietuva priskirta prie nesaugių šalių), privalomas 10 dienų karantinas. Penktą dieną po atvykimo leidžiama atlikti Covid-19 testą, jei jis neigiamas, karantiną galima nutraukti. Išimtys taikomos pasienio darbuotojams, tranzitiniams keleiviams, asmenims atvykstantiems dėl neatidėliotinų šeiminių aplinkybių (pvz. laidotuvių), skrydžių įguloms, krovinių vežėjams ir pan.

  Nuo sausio 15 d. Austrijoje epidemiologiškai saugiomis laikomos ir kelionių įspėjimai netaikomi tik šioms šalims: Australija, Suomija, Graikija, Islandija, Japonija, Naujoji Zelandija, Norvegija, Singapūras, Pietų Korėja ir Vatikanas.

  Dėl stipriai išaugusių susirgimų skaičiaus kaimyninėse šalyse Austrija įvedė laikiną sienų su Čekija ir Slovakija kontrolę ir uždarė mažesnius sienos perėjimo punktus su Čekija ir Slovakija.

  Daugiau informacijos dėl kelionės į šalį sąlygų galima rasti oficialiuose šalies institucijų puslapiuose:

  Austrijos Vyriausybės internetinis puslapis - https://www.oesterreich.gv.at/en.html

  Austrijos socialinių reikalų, sveikatos apsaugos, vartotojų apsaugos ministerijos puslapis - https://www.sozialministerium.at/en/Coronavirus/New-coronavirus-(COVID-19).html

  Austrijos Europos ir tarptautinių reikalų ministerijos puslapis - https://www.bmeia.gv.at/en

   

  Naujienlaiškio prenumerata